УКРАЇНА
МІСТО ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
міського голови
від 05.07.2017р.  № 409-р

Про перенесення робочого дня у 2017 році

       Враховуючи розпорядження Кабінету Міністрів України від 16.11.2016 року № 850-р «Про перенесення робочих днів у 2017 році» та з метою створення сприятливих умов для святкування 24 серпня – Дня Незалежності України, а також забезпечення раціонального використання робочого часу:

1. Перенести у 2017 році для працівників виконавчого комітету міської ради та його структурних підрозділів робочий день з:

  • п’ятниці 25 серпня – на суботу 12 серпня.

2. Рекомендувати керівникам установ, що є в комунальній власності міста, сільським головам сіл, підпорядкованих Івано-Франківській міській раді, керівникам міських служб у порядку і на умовах, встановлених законодавством, перенести для працівників, яким встановлено п’ятиденний робочий тиждень з двома вихідними днями, робочий день згідно з п.1 цього розпорядження.

3. Загальному відділу міської ради довести розпорядження міського голови до відома керівників самостійних відділів і управлінь виконкому міської ради, сільських голів сіл, підпорядкованих Івано-Франківській міській раді, керівників міських служб та керівників установ, що є в комунальній власності міста.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на керуючого справами виконкому міської ради І. Шевчука.

Міський голова                                                                        Руслан Марцінків

посилання: http://www.namvk.if.ua/dt/129551/